Racketlon Czech Tour Hector

Nováčci

 Vítězové

 Předposlední květnovou sobotu hostil pražský Hector další turnaj    národní   racketlonové série Czech Tour. Dorazilo 21 hráčů tří singlových  kategorií (muži A-8, muži B-5, senioři-8) a 5 dvojic. Osmičlenné áčko  svádělo vyrovnaná utkání od prvního kola ale nasazení hráči splnili  očekávání, pořadí prvních třech bylo Sopko, Žák, Hikl. V seniorech  překvapil Jarda Náhlovský, který ve finále poprvé zdolal Richarda Hobzika.  Třetí skončil Tomáš Kubáň. Velmi vydatná utkání svedli muži B, kde se  ukázalo několik perspektivních nováčků. V pětičlenné skupině dopadl  nejlépe Jakub Jeníček z Kamenice nad Lipou před Tomášem Gruberem  (Praha) a Ondřejem Hronem (ČB). Také deblová část se odehrála v  jedné pětičlenné skupině, složené z dvojic různých kategorií. I tady  byla utkání vyrovnaná díky využití handicapů. Nejlépe si vedla dvojice  Egermaier, Roskot. 

 Další turnaj série Czech Tour se stěhuje do Východních Čech, dějištěm  bude nádherný areál BR Sportcentrum v Rychnově nad Kněžnou, kam  zavítáme už po čtvrté. Věříme, že i tentokrát bude Rychnovský turnaj patřit opět mezi nejúspěšnější v celém letošním ročníku.

Na přelomu července a srpna se vrátíme do Prahy, tentokrát do sportcentra STEP. Nejpravděpodobnější termín je neděle, 3.8.2014, sledujte prosím naše stránky, celý letní program upřesníme v prvním červnovém týdnu.

Užívejte startující léto, těším se brzy na setkání s vámi při dalším turnaji.

 

 

 Národní sportovní agentura