Racketlon – Czech Tour v Rychnově

 

 

Racketlonová národní série Czech Tour pokračovala o proběhlé sobotě 24.5. na východě Čech v Rychnovském BR Sportcentru. Účast byla tentokrát komorní, ale tato skutečnost nic neubrala na příjemné atmosféře a kvalitě všech utkání. 

 Na startu se objevily staronové i zcela nové tváře a to nejen z blízkého okolí, (Ondřej Prusek s partnerkou Ivou Frauenbergovou z Pardubic), ale i velmi vzdálených krajů (Karel Hrazdil, žijící v Kanadě). Z místních startovní pole doplnili Honza a Jana Jaklovi. 

 Kategorii mužů ovládl dle očekávání Martin Sopko před Milanem Hiklem, Ondrou Pruskem a Karlem Hrazdilem. Vítězkou žen se stala Blanka Charvátová před Ivou Frauenbergovou a v pořadí seniorů byl nejúspěšnější Tomáš Kubáň před Milanem Stupavským a Martinem Kubů. Po soutěži singlů ještě změřily síly v malém deblovém turnaji 3 smíšené páry, které dohrály v pořadí Charvátová-Kubáň, Frauenbergová-Prusek, Jaklová-Kocánek. Celou akci doprovázelo optimální počasí a skvělá nálada.

 Další akce je prázdninová, sejdeme se v neděli, 20.7. v pražském sportcentru STEP. V krátké době vás budeme informovat o termínech dalších turnajů.

 Svatopluk Rejthar

 

 

 Národní sportovní agentura