Racketlon – VYDIS GROUP Czech Tour ve STEPU, 20.7.2014

Prázdninový VYDIS GROUP Czech Tour proběhl ve STEPU 20.7.za tropického vedra ale teplota v kryté, plně klimatizované hale byla velmi příjemná. 23 hráčů zaplnilo singlové kategorie, z toho 14 mužů, 5 seniorů a 4 ženy. Dorazilo hodně nadějných nováčků (Petra Žilková, Petr Benedikt, Lukáš Krupička, Lukáš Kolafa, Petr Švarc, Martin Kyovský) a vedli si velmi zdatně. Nabité áčko vyhrál Petr Veselý před Martinem Sopkem a Milanem Hiklem, hned za nimi v neuvěřitelné formě hrající Zuzka Kubáňová. V seniorech byl nejúspěšnější Tomáš Kubáň, který ve finále svedl vyrovnaný a nelítostný souboj se svým deblovým parťákem Jardou Náhlovským (po squashi 0, tenis 21:18), třetí skončil Láďa Kmoch. Pořadí žen - Zuzka Vančuříková, Petra Žilková, Blanka Charvátová.Další prázdninový turnaj proběhne V Ústí nad Labem (sobota, 16.8.), a to už bude ostrá generálka na Mistrovství světa singlů, pořádané v Londýně. Účast zatím potvrdili 3 hráči (Zuzka a Tomáš Kubáňovi, Milan Stupavský), uzávěrka přihlášek je 7.8.!!