Czech Tour v Ústí n. L.

  

 V sobotu 16.8. proběhl další turnaj domácí série v Ústí nad Labem.. V příjemné prostředí se sice nesešla nejsilnější sestava hráčů a hráček, přesto turnaj hostil kvalitní výkony a byl poctěn přídavkem "generálka na mistrovství světa v Londýně". Všichni čeští účastníci nadcházejícího mistrovství světa se racketlonu v Ústí zúčastnili a podali přesvědčivé výkony.

Kategorii Muži 45+ rozjasnila i účast Zuzky Vančuříkové, která chlapy zdatně trápila. Ovšem vítězství znovu po velkém boji v singlu utrhl na svou stranu Tomáš Kubáň nad Jardou Náhlovským. Třetí místo bral Ríša Hobzik. Tomáš Kubáň se se svou ženou umístil na stupni nejvyšším i ve čtyřhře těsně před dvojicí Zuzka Vančuříková a Ríša Hobzik. Neztratili se ani nováčci a deblová dvojice Jan Stránský a Miroslav Mengr. Právě Honza Stránský také bral bronz hned za Zuzkou Kubáňovou a ve skvělé formě hrajícím Patrikem Žákem v kategorii Muži A. 

Dalším turnajem bude mistrovství ČR 11.10.2014 ve Stepu. Proto trénujte a určitě si přijďte vyzkoušet atmosféru nejočekávanějšího českého turnaje. A fanděte našim horkým želízkům na MS v Londýně, které začíná již ve čtvrtek 21.8.!!

 

 

 Národní sportovní agentura