King of Rackets Belgie

V termínu 5.-7. června se konal v Belgii vyhlášený turnaj super world tour King of Rackets.. Z naší výpravy se tentokrát zúčastnili Zuzka a Tomáš Kubáňovi, Miloš Pospíšil a Zuzka Severinová.

Hned na úvod se ukázala dvojice Tomáš s Milošem jako silný deblový pár a v kategorii doubles 45+ podlehli až ve finále favorizovaným nasazeným jedničkám Sákovics a Nándori.

Zuzka Severinová trochu nešťastně brala "bramboru", když v semifinále women B o kousek nestačila na angličanku Whiteman, která celého pavouka vyhrála. O třetí místo pak Zuzka zabojovala s Anitou Voelkel. Bohužel tentokráte také bez úspěchu. I tak je její výsledek velkou nadějí do budoucnosti českého racketlonu :-)

Zuzka Kubáňová pak dokázala proměnit ve zlato své účinkování v doubles women elite s Christine Seehofer a zcela přesvědčivě i v singlu women elite, kdy ve finále porazila právě svoji deblovou spoluhráčku.

Turnaj byl jako vždy skvěle vedený, v krásném prostředí a za skvělého počasí. Příští rok se opět chystá česká výprava do Belgie vyrazit.

A před námi jsou nyní přípravy na Czech Tour i na mistrovství Evropy v Praze :-)

 

 

 Národní sportovní agentura