Články

Výsledky Czech Tour leden 2017

V sobotu 14.1.2017 jsme odehráli první letošní Czech Tour v Hectoru. Účast významně podpořilo nedávné vystoupení Zuzky Kubáňové na Radiožurnálu a přilákalo nové hráče, jak v singlu, tak v deblu. Pro vytvoření většího množství zápasů jsme sloučili kategorie Muži A a B, do které se přihlásily i dvě ženy Lucka Hlaváčová a Zuzka Severinová. 

Kategorii A vyhrál favorit turnaje Petr Veselý, když ve finále porazil Jirku Egermaiera. Bronz bral Michal Horáček. Ženy se mezi muži neztratily a obsadily deváté a desáté místo.

Mezi seniory, kteří byly spojeni se zbytkem žen, zvítězil s přehledem Tonda Kračman, druhý byl Pavel Drábek a následovaly dvě ženy Hanka Rábová a Janka Gregorová.

V deblech a mixech zvítězil Tomáš Kubáň s Hankou Rábovou, kteří si ve finálovém zápase přehráli skvělý pár Miloše Pospíšila s Luckou Hlaváčovou.

Turnaj šlapal jako po drátkách, časově jsme to stihli dle harmonogramu a s úsměvem na rtu všichni odjížděli domů. Těšíme se na další turnaj, který se koná 18.2.. Místo bude upřesněno.

Výsledky z Czech Tour v Hectoru odehraný v lednu naleznete zde.

  

FINANČNĚ PODPORUJE

www.praha.eu