Články

kategorie "NOVÁČEK"
Určeno pro hráče, kteří nikdy v minulosti neabsolvovali žádný turnaj v RACKETLONU!

1.  Byrtus Viktor  zaplaceno   
2.  Schnürch Tomáš  zaplaceno 22.5.  
3.  Strnad Jáchym  zaplaceno 20.5.  
4.  Klimek Lukáš  zaplaceno 29.5.  
5.  Plecák Martin  zaplaceno 24.5.  
6.  Družkovský Robin

 zaplaceno 28.5.

 
7.  Kellner Oldřich  zaplaceno 22.5.  
8.  Papayová Pavla  zaplaceno  
9.  Krejčí Martin  zaplaceno  
10.  Durlák Ivo  zaplaceno 28.5.  
11.  Mihulová Klára  zaplaceno 30.5.  
12.  Bystroň Jan  zaplaceno 4.6.  
13.  Černý Martin  zaplaceno 27.5.  
14.  Štůsková Petra  nezaplaceno  omluvena
15.  Štůsek Petr  nezaplaceno  omluven
16.  Holík Pavel  zaplaceno 6.6.  
17.  Kubík Jiří  zaplaceno 4.6.  
18.  Bradáč Martin  zaplaceno 7.6.  
19.  Hamřík Milan  zaplaceno 7.6.  
20.  Hruzík Lukáš  zaplaceno 4.6.  
21.  Solnický Jakub  zaplaceno  
22.  Hausknotzová Sofie  zaplaceno 7.6.  
23.  Hrůzová Hana  zaplaceno  
24.  Teuchner Dan  zaplaceno 6.6.  
25.  Kožušníková Zuzana  zaplaceno  
26.  Cigánek Pavel  zaplaceno 7.6.  
27.      
28.      

...

Kategorie SINGLY

Muži A

1.  Koukal Petr  zaplaceno  
2.  Horáček Michal  zaplaceno  
3.  Švec Jakub  zaplaceno 21.5.  
4.  Žák Patrik  zaplaceno  
5.  Sopko Martin  zaplaceno  
6.  Dohnal Matěj  zaplaceno  
       
       
       
       
       
       

...


Muži B

1.  Kubíček Aleš  zaplaceno 4.6.  
2.  Hrůza Marek  zaplaceno 21.5.  
3.  Tkačenko Michail  nezaplaceno  omluven
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...


Muži C

1.  Macura Vladimír  zaplaceno 21.5.  
2.  Hanzelka Tomáš  zaplaceno 30.5.  
3.  Valošek Tomáš  zaplaceno 24.5.  
4.  Surý Daniel  zaplaceno 3.6.  
5.  Supík Lukáš  zaplaceno 3.6.  
6.  Blaťák Marek  zaplaceno  
       
       
       
       
       
       

...


Ženy A

1.  Ciprysová Andrea  zaplaceno  
2.  Žilková Petra  zaplaceno  
3.  Sebova Viktoria  zaplaceno  
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...


Ženy B

1.      
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...


Ženy 45+

1.      
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...

 

Junioři do 16 let

1.  Eršil David  nezaplaceno  
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...

Junioři do 21 let

1.  Herman Lukáš  zaplaceno 31.5.  
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...



Senioři 45+

1.  Kubáň Tomáš  zaplaceno  
2.  Geržičák Rostislav  zaplaceno 17.5.  
3.  Kočvara Jan  zaplaceno 27.5.  
4.  Pospěch Marek  zaplaceno 4.6.  
5.  Pospíšil Miloš  zaplaceno  
6.      
       
       
       
       
       
       

...


Senioři 55+

1.  Peter Ivo  zaplaceno  
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...


Senioři 65+

1.      
2.      
3.      
4.      
5.      
6.      
       
       
       
       
       
       

...

 

Kategorie TÝMY

1.  KOMEŤÁCI BRNO  II.liga - zaplaceno 21.5. Charvátová, Hrůza, Geržičák, Chlíbek
2.  H.A.S.  I.liga - zaplaceno  Kahánková, Žák, Dohnal, Červík
3.  SLEZSKÁ PÝCHA  II.liga - zaplaceno 5.6.  Mikulová, Byrtus, Solnický, Mekbib
4.  STŘEDNÍ ČEŠI  I.liga - zaplaceno  Sebova, Horáček, Pospíšil, Eršil
5.  PRAŽSKÝ VÝBĚR  I.liga - zaplaceno  Žilková, Staněk, Švec, Tkačenko
6.  TÝM SNŮ

 II.liga - zaplaceno

 Klimková, Klimek, Kužušník, Plecák
7.  FAJNÝ TÝM  II.liga - zaplaceno  Pírková, Hruzík, Bystoň, Bradáč
8.   KLARIS TÝM  II.liga - zaplaceno  Tělecká, Hrabec, Družkovský, Valošek
       
       
       
       

..

 

  

 

FINANČNĚ PODPORUJE