0racketlon.jpg
1severinova_zuzka_680x230.jpg
3karvina.jpg
Shadow

Kompletní výsledky turnaje najdete zde.

Důstojný restart národní racketlonové série Czech Tour spojený s náborem nováčků proběhl v sobotu, 13.6.2020 v pražském Hectoru. Tříměsíční deficit nijak nepoznamenal zájem o tento sport, naopak přilákal nadstandardní počet 56 hráčů.

Soutěžilo se v 6 kategoriích, nejpočetnější mužské béčko (16) vyhrál 16-ti letý junior David Eršil před Markem Dlaskem a Ondřejem Brunclíkem. Ostatní kategorie byly osmičlenné. Mezi nováčky kraloval Lukáš Košek, juniorskou kategorii ovládl Martin Voplakal před Klárou Byrtusovou. Velmi vyrovnaná utkání v kategorii seniorů přinesla vítězství Martina Kubů, který ve finále porazil Aleše Janatku, třetí skončil Pavel Drábek. Pořadí v hlavních kategoriích skončila dle očekávání. Muži A: 1. Martin Sopko, 2. Michal Horáček, 3. Miloš Pospíšil.

Ženy A: 1. Hana Rábová, 2. Andrea Ciprysová, 3. Adéla Zelenková. Pondělní Medard sice předznamenal odpolední přeháňky, ale ty naopak příjemně zvlažily horké letní teploty. Na povedeném turnaji měla zásluhu dobrá "hrací morálka" všech účastníků i vstřícnost personálu v Hectoru. To vše dohromady umožnilo odehrát 86 utkání za necelých 9 hodin.

Nejbližší akcí je Prázdninový kemp (Hector, 27.-31.7.) pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, který vyvrcholí v pátek 31.7. turnajem pro účastníky kempu a nově ho otvíráme i pro další zájemce.

Propozice k tomuto turnaji najdete na této stránce během pár dnů.